Mirë se vini në Gnomestead!

Personal PortraitsDWP Animated IconPërshëndetje, Unë jam Darrell Wade Penner - ose DWPenner - and The Gnomestead është faqja ime në shtëpi. ajo është një portë për një numër të faqet dhe faqet e internetit. Ndjehen të lirë për të bërë disa eksploruar - nuk është shumë e ndryshme.

Unë kam qenë gjithmonë pak e një ëndërrimtar dhe unë shpreh se në një numër mënyrash. Unë do të jetë duke u përpjekur për të shprehur se në vende të ndryshme dhe faqet. Gnomestead është një qendër që lidh vendet në këtë rrjet.

Shumica e vendeve janë të mi, disa janë bashkëpunime, dhe të tjerët janë faqet e palës së tretë që kanë ndikim në ose për të menaxhuar. Unë do të etiketojnë ndonjë zonë Lidhje e cila ka për qëllim kryesisht për të palës së tretë lidhjet e jashtme.

Unë shpresoj që ju të gëzojnë vizitën tuaj.

Këto imazhe në këtë faqe janë një koleksion të rastit të portreteve të mua. Ato përfshijnë ato të marra në mosha të ndryshme si dhe ato të marra në kostume nga produksione të ndryshme apo aktivitete Unë kam qenë në. Disa prej tyre janë imazhe foto edited fantazi. Çdo herë që të rifreskoni faqen e një mbledhjen e imazheve është zgjedhur në mënyrë të rastësishme.

 

Përkthim
EnglishAfrikaansShqipالعربيةՀայերենazərbaycan diliEuskaraБеларускаяবাংলাБългарскиCatalà中文(简体)中文(漢字)HrvatskiČeštinaDanskNederlandsEsperantoEesti keelSuomiFrançaisGalegoქართულიDeutschΕλληνικάગુજરાતીKreyòl ayisyenעבריתहिन्दी; हिंदीMagyarÍslenskaBahasa IndonesiaGaeilgeItaliano日本語ಕನ್ನಡ한국어LatīnaLatviešu valodaLietuvių kalbaмакедонски јазикBahasa MelayuMaltiNorskپارسیPolskiPortuguêsRomânăРусскийCрпски језикSlovenčinaSlovenščinaEspañolKiswahiliSvenskaTagalogதமிழ்తెలుగుภาษาไทยTürkçeУкраїнськаاردوTiếng ViệtCymraegייִדישbosanski jezikBinisayaHmoobHmoob Dawbasa Jawaភាសាខ្មែរພາສາລາວमराठी
& Nbsp; Edit Translation
nga Transposh - translation plugin for wordpress
I mirëpritur , sot është Monday, Shkurt 17, 2020