Zgjidhja Back

IMG_1086c…Unë do të thotë pengesa. :-)

Unë kisha një pengesa ca e dy javëve të shkuara, por po të vendoseshin përsëri në shalë dhe duke u kthyer në orar me bloget dhe faqet. (Ju mund të vendosë që është e cila.)

Shiko për materiale të reja mbi “GNOME sixhade” si dhe një post në “Shëmbëlltyrat e Latitude“. I also have done another post onThe Wall Garden.There are other posts to come as well.

A few years ago I realized how powerful WordPress could be and that it would be great for a way to produce websites without complicated site building tools. I pointed our Port Moody Stacioni Muzeu in that direction and the website built using WordPress has just what the museum needs for its website.

Since then, I have noted more and more sites using WordPress, whether they are advertising such or not including very big institutions taking advantage of the strengths of WordPress.

It is pretty cool to be a trendsetter. LOL

DWPenner

Përkthim
EnglishAfrikaansShqipالعربيةՀայերենazərbaycan diliEuskaraБеларускаяবাংলাБългарскиCatalà中文(简体)中文(漢字)HrvatskiČeštinaDanskNederlandsEsperantoEesti keelSuomiFrançaisGalegoქართულიDeutschΕλληνικάગુજરાતીKreyòl ayisyenעבריתहिन्दी; हिंदीMagyarÍslenskaBahasa IndonesiaGaeilgeItaliano日本語ಕನ್ನಡ한국어LatīnaLatviešu valodaLietuvių kalbaмакедонски јазикBahasa MelayuMaltiNorskپارسیPolskiPortuguêsRomânăРусскийCрпски језикSlovenčinaSlovenščinaEspañolKiswahiliSvenskaTagalogதமிழ்తెలుగుภาษาไทยTürkçeУкраїнськаاردوTiếng ViệtCymraegייִדישbosanski jezikBinisayaHmoobHmoob Dawbasa Jawaភាសាខ្មែរພາສາລາວमराठी
& Nbsp; Edit Translation
nga Transposh - translation plugin for wordpress
I mirëpritur , sot është Monday, janar 27, 2020