FAQE RI!!

Kategoritë: Timeline, Website
Published on: Mars 6, 2012

Faqe Hyrëse ime e re është tani në linjë!…

një që ju të merrni tani, nëse ju shkruani “gnomestead.com” dhe është i lidhur me titullin dhe meny këtu.

Unë do të punojnë në atë që unë shkoj duke shtuar përmbajtjen dhe lidhjet. Unë shpresoj për të mbajtur atë më aktual se kam… I last updated the homepage May 22, 2006 so it was due for a face lift. This is a very functional one and follows a pattern I set with the Port Moody Stacioni Muzeu going with a content management system.

There is a bit of awkwardness in that for some reason having the actual site in a side directory I can’t have an index.html to redirect in case someone has a link to that so it goes to the 404 error page for the site.

Përkthim
EnglishAfrikaansShqipالعربيةՀայերենazərbaycan diliEuskaraБеларускаяবাংলাБългарскиCatalà中文(简体)中文(漢字)HrvatskiČeštinaDanskNederlandsEsperantoEesti keelSuomiFrançaisGalegoქართულიDeutschΕλληνικάગુજરાતીKreyòl ayisyenעבריתहिन्दी; हिंदीMagyarÍslenskaBahasa IndonesiaGaeilgeItaliano日本語ಕನ್ನಡ한국어LatīnaLatviešu valodaLietuvių kalbaмакедонски јазикBahasa MelayuMaltiNorskپارسیPolskiPortuguêsRomânăРусскийCрпски језикSlovenčinaSlovenščinaEspañolKiswahiliSvenskaTagalogதமிழ்తెలుగుภาษาไทยTürkçeУкраїнськаاردوTiếng ViệtCymraegייִדישbosanski jezikBinisayaHmoobHmoob Dawbasa Jawaភាសាខ្មែរພາສາລາວमराठी
& Nbsp; Edit Translation
nga Transposh - translation plugin for wordpress
I mirëpritur , sot është E shtunë, janar 25, 2020